KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12599077
nr 1259 9077
Färgetsning
Birgitta Lundberg, 50/50, signerad. Motivet: 24x24
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:47:14
100 kr
200 kr